وزیر خارجه صربستان: یاد و خاطره رییسی و امیرعبداللهیان همواره در اذهان باقی می ماند

وزیر خارجه صربستان: یاد و خاطره رییسی و امیرعبداللهیان همواره در اذهان باقی می ماند

وزیر خارجه صربستان در گفت وگو با علی باقری گفت: یاد و خاطره رییس جمهور فقید ایران، ابراهیم رییسی و وزیر امور خارجه فقید حسین امیرعبداللهیان، همواره در اذهان باقی خواهد ماند.

به گزارش نادیاتور، «مارکو جوریچ» وزیر امور خارجه صربستان در گفتگوی تلفنی با علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، ضمن ابراز تسلیت و همدردی دولت و مردم کشورش اظهار کرد: یاد و خاطره رییس جمهور فقید ایران، ابراهیم رییسی و وزیر امور خارجه فقید حسین امیرعبداللهیان، همواره در اذهان باقی خواهد ماند.

وی با اشاره به پیام رییس جمهور کشورش که رییس جمهور و وزیر امور خارجه فقید جمهوری اسلامی ایران را دوستان واقعی صربستان خوانده، بر همبستگی کشورش با دولت و مردم ایران تاکید کرد.

جوریچ ضمن ابراز امیدواری نسبت به تداوم و گسترش روابط دو کشور، مجددا مراتب تسلیت عمیق به رهبر معظم، دولت و ملت ایران را ابراز کرد.

سرپرست دستگاه دیپلماسی کشورمان نیز در این گفت وگوی تلفنی ضمن تشکر از ابراز همدردی مقامات صربستان، اظهار کرد: با ایمان به خداوند و اتکاء به مردم شریف ایران این ایام دشوار را طی خواهیم کرد و ملت ایران به حرکت در مسیر رشد و بالندگی ادامه خواهد داد.

علی باقری همچنین بر عزم جمهوری اسلامی ایران برای توسعه مناسبات با صربستان تاکید کرد.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر خارجه صربستان: یاد و خاطره رییسی و امیرعبداللهیان همواره در اذهان باقی می ماند" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر خارجه صربستان: یاد و خاطره رییسی و امیرعبداللهیان همواره در اذهان باقی می ماند"، کلیک کنید.