وعده ترامپ برای سرکوب حامیان فلسطین در صورت پیروزی در انتخابات

وعده ترامپ برای سرکوب حامیان فلسطین در صورت پیروزی در انتخابات

نامزد انتخابات 2024 ریاست جمهوری آمریکا وعده داده است در صورت پیروزی مجدد در این انتخابات به سرکوب اعتراضات در حمایت از فلسطین بپردازد و هر دانشجوی خارجی که در آن ها شرکت می کند را از کشور بیرون بیاندازد.

به گزارش نادیاتور، برخی حامیان کمپین انتخاباتی ترامپ اعلام کردند که وی در تاریخ 14 مه در دیدار با آن ها گفته است: یکی از کارهایی که انجام می دهم این است که هر دانشجویی که اعتراض بکند را از کشور بیرون خواهم انداخت. ما دانشجویان خارجی زیادی داریم. آن ها به محض اینکه این را بشنوند، رفتارشان درست خواهد شد.

ترامپ در ادامه با تشکر از اقدامات پلیس نیویورک عنوان کرد که امیدوار است که نیروهای انتظامی در سایر شهرهای آمریکا نیز همانند پلیس نیویورک رفتار کنند.

شمار زیادی از معترضان حامی فلسطین با برگزاری تجمعات در دانشگاه های آمریکا خواستار توقف حمایت های مالی، نظامی و دیپلماتیک آمریکا از حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه شدند. این دانشجویان همچنین از دانشگاه ها می خواهند تا کمپین نظامی رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کنند.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وعده ترامپ برای سرکوب حامیان فلسطین در صورت پیروزی در انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وعده ترامپ برای سرکوب حامیان فلسطین در صورت پیروزی در انتخابات"، کلیک کنید.