پاسخ متقابل روسیه به بسته تحریمی جدید اتحادیه اروپا

پاسخ متقابل روسیه به بسته تحریمی جدید اتحادیه اروپا

وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که در پاسخ به بسته تحریمی جدید اتحادیه اروپا علیه مسکو، بر فهرست ممنوعیت سفر علیه مقامات اتحادیه اروپا می‌افزاید.

به گزارش نادیاتور، وزارت امور خارجه روسیه، امروز (دوشنبه) اعلام کرد که در پاسخ به تحریم‌های جدید اتحادیه اروپا علیه مسکو، بر فهرست ممنوعیت سفر مقامات اتحادیه اروپا می‌افزاید.

ساعاتی پیش، اتحادیه اروپا چهاردهمین بسته تحریمی خود علیه روسیه را در نشریه رسمی اتحادیه اروپا منتشر کرد.

خبرگزاری اسپوتنیک گزارش داد که وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه‌ای اعلام کرد: کشورهای اتحادیه اروپا در ۲۴ ژوئن (۴ تیر) چهاردهمین بسته تحریمی خود را اعمال کردند. در پاسخ به این اقدامات غیردوستانه، روسیه تا حد قابل‌توجهی بر فهرست نمایندگان نهادهای اروپایی و کشورهای اتحادیه اروپا افزوده است که طبق قانون فدرال روند خروج از فدراسیون روسیه و ورود به آن که از اوت ۱۹۹۶ پابرجا است، مانع ورود آن‌ها به کشورمان می‌شود.

در این بیانیه آمده است: روسیه تاکید می‌کند که هرگونه اقدام غیردوستانه توسط کشورهای غربی پاسخ مناسب را در آینده دریافت خواهد کرد.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاسخ متقابل روسیه به بسته تحریمی جدید اتحادیه اروپا" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاسخ متقابل روسیه به بسته تحریمی جدید اتحادیه اروپا"، کلیک کنید.