پروازهای چارتری به کرمان بیاورید

پروازهای چارتری به کرمان بیاورید

نادیاتور/کرمان رییس کمیسیون گردشگری استان کرمان گفت: در کرمان بلیت هواپیما را به سختی می توان تهیه کرد اما اگر پرواز چارتری داشته باشیم، هرچند پرواز گرانقیمتی است، اما می تواند تورها را به کرمان آورد.

سعید شاهرخی صبح امروز 16 اسفندماه در ستاد اجرایی خدمات سفر استان کرمان با حضور معاون گردشگری وزیر میراث فرهنگی و گردشگری با بیان این که گردشگری استان اوضاع و احوال خوبی ندارد، اظهار کرد: ذیل ستاد تسهیلات سفر استان کرمان کمیته های تخصصی پانزده گانه تشکیل شده است.

وی از تشکیل ستاد تسهیلات سفر در 25 شهرستان استان سخن به میان آورد و تصریح کرد: طبق گزارشات کمیته های تخصصی، کرمان با برنامه ریزی خوب و کاملی به استقبال نوروز می رود و امیدواریم که رضایتمندی خوبی در استان داشته باشیم.

محمدرضا بهرامی رییس کمیسیون گردشگری استان کرمان نیز گفت: از 27 آثار ثبت شده یونسکوی، کشور 10 مورد آن در استان کرمان است اما متاسفانه کرمان مقصد گردشگری نیست.

وی بیان کرد: گردشگری می تواند پیشران اقتصادی استان باشد لذا برنامه کرمان 1404 را طراحی کرده است و 2025 کرمان را پایتخت کشورهای عضو D8 معرفی کنیم.

بهرامی با تبیین ظرفیت های بی نظیر گردشگری استان از جمله؛ کنارصندل جیرفت را مبداء تمدن جهانی دانست و در ادامه درخواست افزایش بودجه میراث فرهنگی استان کرمان کرد.

وی ادامه داد: در کرمان بلیت هواپیما به سختی می توان تهیه کرد اما اگر پرواز چارتری داشته باشیم، هرچند پرواز گرانقیمتی است، اما می تواند تورها را به کرمان آورد.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پروازهای چارتری به کرمان بیاورید" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پروازهای چارتری به کرمان بیاورید"، کلیک کنید.