پیام اسیر صهیونیست از غزه: سرنوشت ما را به دست نتانیاهو نسپارید/ وقت درحال تمام شدن است

پیام اسیر صهیونیست از غزه: سرنوشت ما را به دست نتانیاهو نسپارید/ وقت درحال تمام شدن است

یک اسیر زن صهیونیست در نوار غزه در پیامی به ساکنان سرزمین های اشغالی خواستار تظاهرات علیه کابینه این رژیم شد و از آنها خواست که سرنوشت اسرا را به این کابینه تندرو نسپارند.

به گزارش نادیاتور، این اسیر صهیونیست در ویدیو منتشر شده توسط گردان های «شهید عزالدین القسام»، شاخه نظامی جنبش حماس می گوید: من 237 روز است که در اسارت گردان های القسام هستم و نمی دانم تا چه زمانی در اینجا خواهم ماند.

وی در پیامی برای ساکنان سرزمین های اشغالی می گوید: آیا شما هم تبدیل به یک عضو در کابینه «بنیامین نتانیاهو»، «یوآو گالانت» و «بنی گانتس» شده اید؟ آیا سرنوشت من و دیگر اسرا شبیه سرنوشت اسرایی می شود که کشته شدند؟ هزاران زن و مرد بیرون بیایید و خیابان ها تل آویو را قفل کنید و تا زمانی که ما به خانه مان باز نگشته ایم شما نیز به خانه هایتان بازنگردید.

این اسیر صهیونیست همچنین تاکید می کند: سرنوشت ما اسرا را به دستان نتانیاهو و کابینه جنگ نسپارید، ما را نجات دهید.

وی در پایان می گوید: زمان در حال تمام شدن است و ما نمی خواهیم در اینجا (غزه) بمیریم.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده دم هفتم اکتبر عملیات منحصربه فردی را با حمله به شهرک های صهیونیست نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده ها صهیونیست را به اسارت گرفت.

شماری از اسرای صهیونیست در جریان توافق آتش بس یک هفته ای آزاد شدند و از آن زمان تاکنون ارتش رژیم صهیونیستی موفق به آزاد کردن هیچ اسیری نشده و شماری از آنها در جریان حملات رژیم اشغالگر به نوار غزه جانشان را از دست داده اند.

خانواده های اسرای صهیونیست در نوار غزه و حامیان آنها کابینه رژیم صهیونیستی را مقصر ماندن فرزندان خود در اسارت می دانند.

پایان خبر نادیاتور

پیام اسیر صهیونیست از غزه: سرنوشت ما را به دست نتانیاهو نسپارید/ وقت درحال تمام شدن است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام اسیر صهیونیست از غزه: سرنوشت ما را به دست نتانیاهو نسپارید/ وقت درحال تمام شدن است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام اسیر صهیونیست از غزه: سرنوشت ما را به دست نتانیاهو نسپارید/ وقت درحال تمام شدن است"، کلیک کنید.