پیام تسلیت معاون رسانه ای وزارت ارشاد در پی درگذشت سیدوحید عقیلی

پیام تسلیت معاون رسانه ای وزارت ارشاد در پی درگذشت سیدوحید عقیلی

معاون امور رسانه ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیامی درگذشت «سیدوحید عقیلی» روزنامه نگار پیشکسوت و رییس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی را تسلیت گفت.

به گزارش نادیاتور، در پیام فرشاد مهدی پور-معاون امور رسانه ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، آمده است:

“انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت زنده یاد دکتر سیدوحید عقیلی، روزنامه نگار پیشکسوت و استاد برجسته و محبوب دانشگاه که علاوه بر تالیف آثار پرشمار علمی و تخصصی، سالیان درازی از عمر خود را صرف آموزش دانشجویان و علاقمندان حوزه ارتباطات و روزنامه نگاری کرد، مایه تاثر شد.

بدون تردید، آثار و برکاتِ این مدرس مولف، تا آینده هایِ دور برای دانشجویان و علاقمندان روزنامه نگاری، ماندگار و شایسته بهره برداشتن خواهد بود.

اینجانب ضمن تسلیت به خانواده گرامی، دانشجویان و اهالی ارجمند رسانه، از خداوند حکیم برای ایشان رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان، صبر و سلامتی مسالت دارم.”

انتهای یپام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تسلیت معاون رسانه ای وزارت ارشاد در پی درگذشت سیدوحید عقیلی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تسلیت معاون رسانه ای وزارت ارشاد در پی درگذشت سیدوحید عقیلی"، کلیک کنید.