پیام حماس برای جهان اسلام برای توقف جنگ غزه قبل از ماه رمضان

پیام حماس برای جهان اسلام برای توقف جنگ غزه قبل از ماه رمضان

رییس دفتر سیاسی جنبش حماس در پیامی به رهبران جهان اسلام، خواستار اقدام فوری آنها برای توقف جنگ در نوار غزه در آستانه ماه رمضان شد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، جنبش مقاومت اسلامی حماس در بیانیه ای در این باره اعلام کرد: «اسماعیل هنیه» رییس دفتر سیاسی جنبش حماس پیامی را برای رهبران، شخصیت های برجسته و روحانیون جهان اسلام ارسال و خواستار اقدام فوری سیاسی، دیپلماتیک و حقوقی آنها برای توقف تجاوزات به ملت فلسطین در نوار غزه و حفاظت از مسجدالاقصی شد.

هنیه همچنین در این پیام خواستار اعمال فشار بر کشورهای حامی رژیم صهیونیستی و اجبار این رژیم کودک کش به پایان دادن بدون قید و شرط نسل کشی در نوار غزه شد.

طبق بیانیه حماس، وی بر تسریع در روند امدادرسانی واقعی به اهالی غزه از نظر غذا، دارو، سرپناه و همچنین باز شدن گذرگاه ها تاکید کرد.

رییس دفتر سیاسی حماس در ادامه خواستار تلاش بیشتر برای محاکمه رژیم اشغالگر، افشای جنایات آن و انزوای سیاسی و دیپلماتیک در نتیجه جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام حماس برای جهان اسلام برای توقف جنگ غزه قبل از ماه رمضان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام حماس برای جهان اسلام برای توقف جنگ غزه قبل از ماه رمضان"، کلیک کنید.