پیش‌بینی وضع هوای مازندران در یک هفته آینده

پیش‌بینی وضع هوای مازندران در یک هفته آینده

آفتاب‌‌نیوز :

طبق اعلام هواشناسی مازندران آسمان استان مازندران، در روز سه‌شنبه ۵ تیر ماه در مناطق ساحلی و جلگه‌ای، صاف تا نیمه ابری، در بعدازظهر و اوایل شب با افزایش ابر، وزش باد و رگبار و رعدوبرق پراکنده؛ در دامنه‌ها و ارتفاعات نیز صاف تا قسمتی ابری، در بعدازظهر و اوایل شب ابری همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

اما در روز چهارشنبه ۶ تیر ماه آسمان مازندران نیمه ابری از بعدازظهر ابری بتدریج با رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد نسبتاً شدید همراه خواهد بود.

براساس پیش‌بینی هواشناسی مازندران، در روز پنج‌شنبه ۷ تیر ماه آسمان ابری همراه با کاهش دما، رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد نسبتاً شدید و از شب با کاهش ناپایداری مواجه هستیم.

همچنین در روز جمعه ۸ تیر ماه آسمان صاف تا نیمه ابری، در بعدازظهر و اوایل شب با افزایش ابر، وزش باد و در دامنه‌ها و ارتفاعات با احتمال رگبار و رعدوبرق پراکنده برای مازندران پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام هواشناسی مازندران، در روز‌های شنبه و یکشنبه ۹ و ۱۰ تیر ماه آسمانی صاف تا نیمه ابری، در بعدازظهر و اوایل شب با افزایش ابر، وزش باد و بویژه در دامنه‌ها و ارتفاعات با رگبار و رعدوبرق پراکنده روبرو هستیم، اما در ۱۱ تیرماه آسمان مازندران صاف تا قسمتی ابری، در بعدازظهر و اوایل شب با افزایش ابر، وزش باد و در ارتفاعات با احتمال رگبار و رعدوبرق پراکنده مورد انتظار است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش‌بینی وضع هوای مازندران در یک هفته آینده" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش‌بینی وضع هوای مازندران در یک هفته آینده"، کلیک کنید.