پیگیری تسهیل خدمت رسانی کنسولی به ایرانیان مکزیک، آمریکا و کانادا

پیگیری تسهیل خدمت رسانی کنسولی به ایرانیان مکزیک، آمریکا و کانادا

علیرضا محمودی، سرپرست اداره کل کنسولی وزارت امور خارجه در بازدید از سفارت جمهوری اسلامی ایران در مکزیکوسیتی موضوع تسهیل خدمت رسانی کنسولی به ایرانیان مکزیک، آمریکا و کانادا را پیگیری کرد.

به گزارش نادیاتور، علیرضا  محمودی در ارتباط وبیناری بررسی مسایل کنسولی ایرانیان مقیم آمریکا و کانادا با دفتر حفاظت منافع کشورمان در واشنگتن و استفاده از فن آوری های نوین برای تسریع انجام امور کنسولی را لازم دانست.

 وی با اشاره به کارشکنی دولت کانادا در زمینه ارایه خدمات کنسولی به ایرانیان مقیم آن کشور طی سال های گذشته، بر ایجاد ظرفیت های جدید به شیوه ارایه خدمت برخط و از راه دور و استفاده از امکانات دفتر حفاظت منافع کشورمان در آمریکا و بخش های کنسولی سفارت خانه ها و نمایندگی های ایران در کشورهای همجوار کانادا تاکید کرد و خاطر نشان کرد: وزارت امور خارجه مصمم به ارایه خدمات به شهروندان ایرانی و همچنین حمایت کنسولی از آنان در هر نقطه از عالم است و موانع این ماموریت را از پیش پا برخواهد داشت.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیگیری تسهیل خدمت رسانی کنسولی به ایرانیان مکزیک، آمریکا و کانادا" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیگیری تسهیل خدمت رسانی کنسولی به ایرانیان مکزیک، آمریکا و کانادا"، کلیک کنید.