کار روی توافقنامه جامع همکاری میان روسیه- ایران ادامه دارد

کار روی توافقنامه جامع همکاری میان روسیه- ایران ادامه دارد

به گزارش نادیاتور، دیمیتری پسکوف، سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه (کرملین) امروز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که مسکو و تهران به کار خود در خصوص توافقنامه جامع همکاری دوجانبه ادامه می دهند.

به گزارش نادیاتور به نقل از الشرق الاوسط، سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه در این خصوص اضافه کرد که ادامه کار روی توافقنامه جامع همکاری دوجانبه در حالیست که برنامه رویدادهایی خاص ممکن است تغییر کند؛ اما مسکو قصد دارد روابط با تهران را توسعه دهد.

کاظم جلالی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه پیشتر در واکنش به انتشار خبری مبنی بر تعلیق توافقنامه جامع راهبردی ایران و روسیه در حساب رسمی خود در برنامه ایکس نوشت: روند نهایی شدن توافقنامه راهبردی ایران و روسیه بر اساس برنامه در حال انجام است. آنچه به عنوان تعلیق توافقنامه اجرایی همکاری دو کشور در رسانه ها ذکر شده، نادرست و نتیجه ترجمه غیردقیق اظهارات مقام های روسی است.

پیشتر خبری در خبرگزاری روسی ریانوویستی منتشر شد و در آن در خصوص توافقنامه جامع همکاری میان مسکو و تهران مطلبی منتشر شد. برخی ها مدعی شده بودند که این خبر به معنی تعلیق توافقنامه جامع همکاری میان روسیه و ایران است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کار روی توافقنامه جامع همکاری میان روسیه- ایران ادامه دارد" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کار روی توافقنامه جامع همکاری میان روسیه- ایران ادامه دارد"، کلیک کنید.