کشته شدن بازیگر 37 سال آمریکایی در جریان سرقت از اتومبیلش

کشته شدن بازیگر 37 سال آمریکایی در جریان سرقت از اتومبیلش

آفتاب نیوز :

خانواده جانی واکتور گفتند بازیگر سریال «بیمارستان عمومی»، صبح شنبه در جریان تلاش مشکوک به سرقت در مرکز شهر لس آنجلس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد. او 37 سال داشت.

اداره پلیس لس آنجلس گفت که افسران حوالی ساعت 3:25 بامداد شنبه به صحنه جرمی فراخوانده شدند که در آنجا مردی را یافتند که با شلیک گلوله به شدت مجروح شده بود.

بر اساس گزارش خبرگزاری نادیاتور، به گفته مقامات، این مرد واکتور بود که پس از روبه رو شدن با سه مرد که قصد سرقت از وسیله نقلیه اش را داشتند، هدف گلوله قرار گرفت. او به بیمارستان منتقل شد و در آنجا جان باخت.

به گفته پلیس، مظنونان با خودرو از محل متواری شدند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

مدیر این بازیگر از وی به عنوان یک بازیگر و دوستی شگفت انگیز یاد کرد که سخاوت، فداکاری، انضباط، همدلی و استقامتی غیرقابل مقایسه در وجودش داشت و یک ورزشکار حرفه ای هم بود.

وکتور نقش براندو کوربین را در «بیمارستان عمومی» از سال 2020 تا 2022 بازی کرد و در 164 قسمت از این سریال طولانی ظاهر شد.

این بازیگر اولین بار با سریال درام «همسران ارتش» در سال 2007 در تلویزیون دیده شد و سال 2013 در درام فراطبیعی «سیبریا» که یک فصل پخش شد، بازی کرد.

وی بازیگر ده ها فیلم و سریال بود که «وست ورلد»، «مامور ایکس»، «پادشاهی حیوانات»، «روز تعلیم» و «ذهن های جنایتکار» از جمله آنها هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشته شدن بازیگر 37 سال آمریکایی در جریان سرقت از اتومبیلش" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشته شدن بازیگر 37 سال آمریکایی در جریان سرقت از اتومبیلش"، کلیک کنید.