کشف محموله چای آغشته به تریاک در فرودگاه امام

کشف محموله چای آغشته به تریاک در فرودگاه امام

آفتاب نیوز :

فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا از کشف 40 کیلوگرم چای آغشته به تریاک در پایانه هوشمند بار توسط پلیس فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش ایرنا از پلیس، سردار رضا بنی اسدی فر در تشریح این خبر گفت: ماموران مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) حین بررسی و کنترل محموله های پستی، به یک مرسوله حاوی 160 کیلوگرم چای، به مقصد یکی از کشور های خارجی، مشکوک می شوند.

فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا ادامه داد: ماموران متخصص در این حوزه، ضمن اخذ دستور از مرجع قضایی با حضور نماینده گمرگ، اقدام لازم در خصوص بازگشایی و بررسی این محموله را انجام می دهند.

ایم مقام ارشد انتظامی افزود: پلیس پس از بررسی دقیق متوجه می شوند که چای موجود در بسته ها آغشته به مواد مخدر از نوع تریاک است و پس از توزین، مقدار 40 کیلوگرم چای آغشته به تریاک، کشف و ضبط شد.

سردار بنی اسدی فر ضمن تاکید برلزوم استمرار برخورد قاطعانه با قاچاق مواد مخدر، گفت: فرد مرتبط با محموله شناسایی و پرونده قضایی تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف محموله چای آغشته به تریاک در فرودگاه امام" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف محموله چای آغشته به تریاک در فرودگاه امام"، کلیک کنید.