کشف موتورسیکلت سرقتی از جعبه بغل اتوبوس

کشف موتورسیکلت سرقتی از جعبه بغل اتوبوس

نادیاتور/سمنان فرمانده انتظامی شاهرود از کشف موتورسیکلت سرقتی از داخل جعبه بغل اتوبوس توسط ماموران یگان امداد خبر داد.

سرهنگ علیرضا شایینی امروز (14 اسفند ماه) اظهار کرد: ماموران انتظامی یگان امداد شهرستان هنگام کنترل خودروها، به یک دستگاه اتوبوس مسافربری که از گرگان به سمت زابل در حرکت بود، مشکوک شدند و آن را متوقف کردند. آنها در بازرسی از اتوبوس متوجه شدند یک دستگاه موتورسیکلت هوندا در جعبه بغل اتوبوس پنهان شده است.

او ادامه داد: پس از بازدید و بررسی مشخصات موتورسیکلت که شماره های قانونی آن مخدوش شده بود، سرقتی بودن آن محرز شد. 

وی از توقیف موتورسیکلت سرقتی و بازداشت راننده اتوبوس خبر داد و بیان کرد: راننده در تحقیقات پلیس گفت که موتورسیکلت را از فردی در یکی از شهرستان های استان گلستان تحویل گرفته است تا آن را در شرق کشور تحویل دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود با بیان اینکه پرونده ای در این رابطه تشکیل و متهم به مراجع ذی صلاح معرفی شد، افزود: راننده خودروهای باربری و اتوبوس برای تحویل گرفتن بسته ها یا لوازم دیگر باید نسبت به قانونی بودن آن اطمینان حاصل کنند.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف موتورسیکلت سرقتی از جعبه بغل اتوبوس" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف موتورسیکلت سرقتی از جعبه بغل اتوبوس"، کلیک کنید.