کمک 50 میلیارد تومانی مدیریت شهری تهران به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

کمک 50 میلیارد تومانی مدیریت شهری تهران به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

اعضای شورای شهر تهران بررسی یک فوریت لایحه اصلاحیه بند یکم مصوبه مجوز به شهرداری تهران جهت کمک به آسیب دیدگان سیل سیستان و بلوجستان را تصویب کردند.

به گزارش نادیاتور، اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز بررسی یک فوریت لایحه اصلاحیه بند یکم مصوبه مجوز به شهرداری تهران جهت کمک به آسیب دیدگان سیل سیستان و بلوچستان را روی میز بررسی قرار دادند و باقری معاون برنامه ریزی و امور شورای شهرداری تهران در  تشریح یک فوریت این لایحه گفت: با محبت اعضای شورای شهر تهران و درشرایط مردم در سیستان و بلوچستان در پایان سال گذشته درخواست اعتبار 50 میلیارد تومانی برای کمک به مردم گرفتار در سیل در سیستان را ارایه کردیم.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه دوره مالی پرداخت ها به اتمام نرسیده است، برای رعایت پروتکل های مالی می خواهیم در اعتبارات سال جدید دقیقا همان مبلغ کارسازی شود تا پرداخت شود و ابهام خاصی ندارد و با قید یک فوریت به شورای شهر آمده تا ابعاد آن در کمیسیون های تخصصی بررسی شود.

بنابر این گزارش، اعضای شورای شهر تهران با رای مثبت خود بـه یک فوریت لایحه اصلاحیه بند یکم مصوبه مجوز به شهرداری تهران جهت کمک به آسیب دیدگان سیل سیستان و بلوچستان رای مثبت دادند.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کمک 50 میلیارد تومانی مدیریت شهری تهران به سیل زدگان سیستان و بلوچستان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کمک 50 میلیارد تومانی مدیریت شهری تهران به سیل زدگان سیستان و بلوچستان"، کلیک کنید.