کنعانی: اخراج رژیم صهیونیستی از کمیسیون مقام زن یک مطالبه جهانی است

کنعانی: اخراج رژیم صهیونیستی از کمیسیون مقام زن یک مطالبه جهانی است

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به روز جهانی زن گفت: روز جهانی زن امسال متعلق به شیرزنان و مادرانِ دختران معصوم فلسطینی است و می بایست به فرصتی برای محکومیت جهانی رژیم سفّاک اسراییل تبدیل شود.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: 8 مارس و روز جهانی زن نباید به فرصتی برای اظهارات سخیف و فرومایه برخی مدعیان دروغین حمایت از حقوق زنان تبدیل شود که با نگاه ابزاری به زنان، کارنامه سیاهی از خود در نقض حقوق انسانی، فرهنگی و اجتماعی آنان برجای گذاشته اند.

وی ادامه داد: رویکرد منافقانه این مدعیان دروغین که چشمان خود را به روی کشتار وحشیانه هزاران زن و کودک بی گناه در فلسطین بسته اند و همچنان از رژیمی تروریست و قاتلِ بی رحمِ زنان و کودکان حمایت می کنند، برای همه جهانیان فاش و آشکار شده است.

کنعانی تصریح کرد: روز جهانی زن امسال متعلق به شیرزنان و مادرانِ دختران معصوم فلسطینی است و می بایست به فرصتی برای محکومیت جهانی رژیم سفّاک اسراییل تبدیل شود.

سخنگوی وزارت امور خارجه خاطرنشان کرد: اخراج رژیم غاصب صهیونیستی از کمیسیون مقام زن به دلیل کشتار هزاران زن و ارتکاب جنایت علیه بشریت در اثر گرسنگی دادنِ سازمان یافته به جمعیت غیرنظامی به ویژه زنان و کودکان و ایجاد تالمات شدید روحی و روانی در مادران به واسطه مرگ تدریجی فرزندانشان، یک مطالبه جهانی است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کنعانی: اخراج رژیم صهیونیستی از کمیسیون مقام زن یک مطالبه جهانی است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کنعانی: اخراج رژیم صهیونیستی از کمیسیون مقام زن یک مطالبه جهانی است"، کلیک کنید.