کوبا به نشانه همدردی با ایران یک روز عزای عمومی اعلام کرد

کوبا به نشانه همدردی با ایران یک روز عزای عمومی اعلام کرد

در پی شهادت رییس جمهور، وزیر امور خارجه ایران، کوبا به نشانه همدردی با مردم ایران یک روز عزای عمومی اعلام کرد.

به گزارش سیاست خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، کشور کوبا امروز سه شنبه اعلام کرد که در همبستگی با ملت و دولت ایران در پی شهادت غم انگیز سید ابراهیم رییسی رییس جمهور فقید و همراهانش در سانحه سقوط بالگرد، یک روز عزای عمومی در این کشور اعلام کرد.

دولت کوبا در بیانیه ای در این خصوص اعلام کرد که مردم و دولت این کشور آمریکای لاتین در این لحظه دردناک ایران را همراهی کرده و ابراز اطمینان می کنند که انقلاب اسلامی ادامه خواهد داشت.

بر اساس این بیانیه، کوبا از ساعت 6 صبح روز سه شنبه تا ظهر چهارشنبه (به وقت محلی) در عزای عمومی به سر می برد و پرچم کوبا در سراسر این کشور نیمه افراشته خواهد بود.

بر این اساس، میگول دیاز کانل برمودز، رییس جمهور کوبا روز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرده بود که دولت و مردم کشورش عمیقاً از «از دست دادن یک دوست بزرگ و سیاستمدار قابل تحسین که مورد علاقه مردمش بود» متاسف هستند.

کوبا به نشانه همدردی با ایران یک روز عزای عمومی اعلام کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کوبا به نشانه همدردی با ایران یک روز عزای عمومی اعلام کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کوبا به نشانه همدردی با ایران یک روز عزای عمومی اعلام کرد"، کلیک کنید.