کوهپایه‌زاده: رییس جمهور آینده از ورزش جانبازان حمایت کند – خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان

کوهپایه‌زاده: رییس جمهور آینده از ورزش جانبازان حمایت کند - خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار نادیاتور، جلیل کوهپایه زاده که به منظور مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری در سالن افراسیابی مجموعه ورزشی شهید شیرودی حضور داشت، با تاکید بر اینکه همراه با دیگر اعضای جامعه ورزش در انتخابات شرکت کردیم، گفت: امروز روزی است که همه کشور نسبت به آن حساسیت زیادی دارند. امیدوارم بهترین فردی که می‌تواند کشور را به سمت پیشرفت و اهداف عالیه به ویژه در ورزش سوق دهد به عنوان رییس جمهور انتخاب شود.

وی با بیان اینکه حمایت خواسته ورزشکاران جانباز و توان یاب از رییس جمهور آینده است، خاطرنشان کرد: بیشترین کمکی که رییس جمهور و رکان کشور از ورزش داشته باشند این است که در بخش هایی که به کمک بیشتری نیاز است، یاری کنند.

کوهپایه زاده با بیان اینکه با ورزش می توان سلامتی را در جانبازان و توان یابان دنبال کرد، تصریح کرد: امیدوارم رییس جمهور آینده، وزیر ورزش و سازمان‌های مرتبط این نگاه را داشته باشند تا اینگونه تندرستی و شادی دل مردم را شاهد باشیم. امیدوارم شاهد اهمیت رییس جمهور به مقوله ورزش از سوی رییس جمهور آینده باشیم تا نتیجه زحمات آنها را در ۴ سال آینده برای پارالمپیک ببینیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کوهپایه‌زاده: رییس جمهور آینده از ورزش جانبازان حمایت کند – خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کوهپایه‌زاده: رییس جمهور آینده از ورزش جانبازان حمایت کند – خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.