«کوین اسپیسی» در نقش شیطان

«کوین اسپیسی» در نقش شیطان

«کوین اسپیسی» بازیگر برنده دو جایزه اسکار در جدیدترین تلاش برای احیای حرفه بازیگری خود در یک فیلم سینمایی در ایتالیا مقابل دوربین رفته است.

به گزارش نادیاتور، هفت سال پس از سقوط حرفه ای «کوین اسپیسی» در میان ده ها اتهامات سوء رفتار جنسی، تلاش های مداوم این بازیگر برای احیای حرفه اش او را به ایتالیا کشاند و حالا این بازیگر برنده دو جایزه اسکار در نقش شیطان در فیلمی تحت عنوان «قرارداد» بازی کرده است.

این پروژه که به تازگی فیلمبرداری آن در رم به پایان رسیده، توسط «ماسیمو پایولوچی» کارگردانی شده و داستان آن بر اساس ایده ای از «ماسیمیلیانو کارولتی» و فیلمنامه ای از «اوا هنگر» ساخته شده است.

  اسپیسی از زمان فروپاشی حرفه اش در روزهای ابتدایی جنبش#MeToo تا حد زیادی از انظار عمومی دوری کرده بود، اما اخیراً با ایفای نقش در فیلم هیجان انگیز مستقل «پیتر پنج هشت» نیز بازی کرده است.

این بازیگر  که در جولای 2023 از 9 اتهام تجاوز جنسی در یک محاکمه جنایی در بریتانیا تبریه شد، در ماه فوریه با کمپانی «MRC»،شرکت تولید کننده سریال «خانه پوشالی» به توافق رسید تا حکم 31 میلیون دلاری علیه او کاهش یابد.

«کوین اسپیسی»، میلیونری در حاشیه

داستان فیلم جدید «قرارداد» مخفی نگه داشته شده اما رسانه های فاش کرده اند این فیلم از آثاری چون فیلم هیجان انگیز ماوراء الطبیعه «قلب فرشته» ساخته «آلن پارکر» در سال 1987 با بازی «میکی رورک» و «وکیل مدافع شیطان» به کارگردانی «تیلور هکفورد« در سال 1987 با بازی «کیانو پانو» «آل پاچینو» الهام گرفته شده است.

«اسپیسی» بیشتر برای ایفای نقش در فیلم های سینمایی چون «هفت»، «محرمانه لس آنجلس» و «زیبای آمریکایی »شهرت دارد. این بازیگر از سال 2011 در سریال «خانه پوشالی» در نقش «فرانک آندروود» ظاهر شد و تا سال 2018 به بازی در این سریال ادامه داد تا این که ساخت این مجموعه به دلیل اتهامات اخلاقی علیه او متوقف شد. 

پس اتهامات مطرح شده علیه اسپیسی، حرفه این بازیگر ویران شد و پس از کنار گذاشته شدن از سریال «خانه پوشالی»، نقش «جی پل گتی» سرمایه دار نفتی در فیلم «تمام پول دنیا» اثر «ریدلی اسکات» نیز از او گرفته شد و «کریستوفر پلامر» جایگزین او شد.

 

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«کوین اسپیسی» در نقش شیطان" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«کوین اسپیسی» در نقش شیطان"، کلیک کنید.