گلستان پیشران توسعه ورزش قهرمانی در کشور – خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان

گلستان پیشران توسعه ورزش قهرمانی در کشور - خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری نادیاتور، کیومرث هاشمی عصر سه شنبه در دیدار با علی محمد زنگانه استاندار گلستان با تقدیر از تلاش های ایشان و مدیرکل ورزش و جوانان استان در حمایت از ورزش، اظهار کرد: موفقیت ها در ورزش حاصل تلاش های همگانی و کار تیمی است

هاشمی اظهار کرد: تمام تلاش ما بر این است اتفاقات مثبت در استان ها روز به روز بیشتر شود.

وی افزود: به استان ها اعلام کردیم پروژه هایی که قابل افتتاح است تا قبل از انتخابات به سرعت به بهره برداری برسد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: پروژه های گلستان پروژه های خوبی است و همانطور که شما مطالبه داشته اید به سرعت به بهره برداری برسد.

هاشمی اظهار کرد: ظرفیت های ورزش گلستان ظرفیت خوبی است و انتخاب مهدی الفتی به عنوان پرچمدار کاروان ایران در رقابت های المپیک نشان دهنده بخشی از ظرفیت های ورزش گلستان است.

وی یادآور شد: این کاروان با نام خادم الرضا (ع) به مسابقات المپیک اعزام خواهد شد.

45 پروژه ورزشی در دولت سیزدهم به بهره برداری رسید

در ادامه علی محمد زنگانه اظهار کرد: با تلاش های انجام شده در دولت سیزدهم از 110 پروژه نیمه تمام ورزشی استان 45 پروژه به بهره برداری رسیده و سه پروژه آماده بهره برداری است.

وی ادامه داد: خوشبختانه ظرفیت های ورزشی بسیار خوبی در استان گلستان وجود دارد و سعی ما بر این است قدردان تلاش های ورزشکاران استان باشیم که در دولت سیزدهم 25 نفر از قهرمانان آسیایی و جهانی جذب دستگاه های اجرایی شدند.

استاندار گلستان تصریح کرد: با افتتاح آکادمی والیبال گنبدکاووس این مجموعه به نام شهید جمهور نامگذاری خواهد شد.

زنگانه با تقدیر از انتخاب مهدی الفتی ژیمناست تاریخ ساز گلستانی به عنوان پرچمدار کاروان ورزشی ایران در رقابت های المپیک پیش رو، اظهار کرد: در دو سال گذشته 420 ورزشکار گلستانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند و در حال حاضر 150 نفر عضو ثابت تیم های ملی هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گلستان پیشران توسعه ورزش قهرمانی در کشور – خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گلستان پیشران توسعه ورزش قهرمانی در کشور – خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.