گولسیانی مچ رونالدو را خواباند/ صعود گرجستان و ترکیه به یک هشتم

گولسیانی مچ رونالدو را خواباند/ صعود گرجستان و ترکیه به یک هشتم

یورو ۲۰۲۴.

آفتاب‌‌نیوز :

در آخرین دور مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های فوتبال اروپا در گروه F شامگاه چهارشنبه از ساعت ۲۲:۳۰ دو دیدار برگزار شد و در پایان، تیم‌های پرتغال، گرجستان و ترکیه جواز صعود به مرحله یک هشتم نهایی را کسب کردند.

در یکی از این دیدارها، تیم ملی فوتبال گرجستان که گئورگی گولسیانی، مدافع پرسپولیسی خود را در در ترکیب اصلی داشت برابر پرتغال قرار گرفت و موفق شد در عین ناباوری با نتیجه ۲ بر صفر به برتری برسد.

در دیگر دیدار این گروه هم تیم‌های جمهوری چک و ترکیه رو در روی هم قرار گرفتند که ترکیه با نتیجه ۲ بر یک از سد حریف خود گذشت.

به این ترتیب، در پایان بازی‌های گروه F پرتغال با ۶ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۲ صدرنشین شد.

ترکیه با ۶ امتیاز و تفاضل گل صفر در رده دوم ایستاد و گرجستان با ۴ امتیاز سوم شد تا هر سه تیم راهی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شوند.

جمهوری چک هم با یک امتیاز در انتهای قرار گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گولسیانی مچ رونالدو را خواباند/ صعود گرجستان و ترکیه به یک هشتم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گولسیانی مچ رونالدو را خواباند/ صعود گرجستان و ترکیه به یک هشتم"، کلیک کنید.