۲۹ شهید ماحصل قتل‌عام جدید رژیم صهیونیستی در جنوب غزه

۲۹ شهید ماحصل قتل‌عام جدید رژیم صهیونیستی در جنوب غزه

بر اثر حمله رژیم صهیونیستی به مدرسه آوارگان در جنوب غزه، تا این لحظه ۲۹ فلسطینی شهید و چندین تن دیگر زخمی شدند.

به گزارش نادیاتور، منابع محلی و  پزشکی سه شنبه شب گزارش کردند ارتش رژیم صهیونیستی مدرسه «العوده» را در شرق شهر خان‌یونس در جنوب غزه که در آن آوارگان پناه گرفته بودند، بمباران کرد که بر اثر آن دستکم ۲۷ فلسطینی شهید و چند تن دیگر نیز زخمی شدند.

ارتش رژیم صهیونیستی برای دومین بار منطقه «دوار ابوحمید» را در خان‌یونس هدف قرار دادند که بر اثر آن چند تن شهید و زخمی شدند.

دفتر اطلاع‌رسانی دولتی در غزه اعلام کرد رژیم صهیونیستی پس از ارتکاب شش قتل‌عام در اردوگاه‌های مرکزی غزه، قتل‌عام در خان‌یونس را مرتکب شد و تعداد شهدا طی ساعات گذشته به ۶۰ تن رسید که بیشتر آنها زن و کودک هستند.

این نهاد اعلام کرد رژیم صهیونیستی در حالی این جنایت را مرتکب شد که سیستم بهداشتی را منهدم و بیمارستان‌ها را تخریب کرده است و کادر پزشکی و اتاق‌های عمل جراحی به دلیل کمبود لوازم پزشکی و بهداشتی، بسته بودن گذرگاه‌ها به روی بیماران و زخمی‌ها و عدم واردات سوخت و نیز در سایه فاجعه انسانی و بهداشتی تحت فشار هستند.

دفتر اطلاع‌رسانی دولتی در غزه ضمن محکومیت این قتل‌عام وحشتناک، رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا را مسئول کامل تداوم  قتل‌عام‌های وحشیانه علیه مردم غزه دانست.

این نهاد از جامعه جهانی، سازمان ملل، سازمان‌های مختلف بین‌المللی و همه کشورهای آزاده خواشت رژیم اشغالگر و دولت آمریکا را برای توقف جنگ غزه تحت فشار قرار دهند.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۲۹ شهید ماحصل قتل‌عام جدید رژیم صهیونیستی در جنوب غزه" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۲۹ شهید ماحصل قتل‌عام جدید رژیم صهیونیستی در جنوب غزه"، کلیک کنید.