14 موشک «خون آشام» اوکراین بر فراز بلگورود منهدم شدند

14 موشک «خون آشام» اوکراین بر فراز بلگورود منهدم شدند

به گزارش نادیاتور، وزارت دفاع روسیه امروز شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که تلاش کی یف برای انجام حمله تروریستی به اهدافی در روسیه با استفاده از موشک «خون آشام» خنثی شد.

بر اساس اعلام این خبرگزاری، وزارت دفاع روسیه در بیانیه خود اعلام کرد که پدافند هوایی این کشور 14 موشک «خون آشام» را بر فراز منطقه بلگورود منهدم کرده است.

به گزارش نادیاتور به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در بیانیه صادره از سوی وزارت دفاع روسیه در این ارتباط آمده است: تلاش رژیم کی یف برای انجام یک حمله تروریستی به اهدافی در روسیه با استفاده از موشک های «خون آشام» در روز هجدهم ماه می (امروز) خنثی شد. پدافند هوایی 14 موشک مذکور را بر فراز منطقه بلگورود منهدم کرد.

وزارت دفاع روسیه در ادامه این بیانیه خبر داد که این حادثه ساعت 19:00 به وقت مسکو روی داده است.

ارتش اوکراین طی ماه های گذشته پس از چند حمله ناموفق به کریمه و پل کرچ که 3 قربانی برجای گذاشت، حملات پهپادی گسترده اما بی حاصلی را علیه روسیه تدارک دیده است.

بر این اساس، وزارت دفاع روسیه هفته پیش هم از خنثی سازی حمله تروریستی به «بلگورود» و «کورسک» با منهدم کردن 3 پهپاد متجاوز اوکراینی خبر داده بود.

3310310

14 موشک «خون آشام» اوکراین بر فراز بلگورود منهدم شدند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "14 موشک «خون آشام» اوکراین بر فراز بلگورود منهدم شدند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "14 موشک «خون آشام» اوکراین بر فراز بلگورود منهدم شدند"، کلیک کنید.