3 زندانی ایرانی در قطر به کشور منتقل شدند

3 زندانی ایرانی در قطر به کشور منتقل شدند

معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری از آزادی و انتقال 3 ایرانی محبوس در زندان های قطر به کشورمان خبر داد.

به گزارش نادیاتور به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری، عسکر جلالیان در این باره گفت: با همکاری مستمر وزارت خانه های دادگستری و امورخارجه و پیگیری سفارت کشورمان در دوحه، 3 نفر از هموطنانمان ضمن برخورداری از عفو، از زندان آزاد و از طریق فرودگاه شهید دستغیب شیراز به کشورمان منتقل شدند. این سه نفر به علت ورود غیرمجاز به آبهای سرزمینی قطر توسط گارد ساحلی آن کشور دستگیر و در زندان به سر می بردند.

رییس کمیته انتقال محکومین با اشاره به فعالیت هموطنان استان های جنوبی کشور در پهنه های آبی و حرفه صیادی اظهار کرد: به شهروندان ایرانی حاشیه خلیج فارس توصیه می کنیم دقت لازم در سفرهای دریایی را به کار ببندند تا ضمن رعایت حق حاکمیت کشورهای همسایه، از ورود غیرمجاز به حریم این کشورها خودداری نمایند. توصیه می شود از پذیرش کالای افراد ناشناس تحت عنوان امانت بدون هماهنگی با مامورین خودداری شود چرا که تعدادی از ملوانان کشورمان به علت فریب سوداگران و قاچاقچیان مواد مخدر، توسط پلیس دستگیری و به مجازات حبس طویل المدت محکوم شده اند

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "3 زندانی ایرانی در قطر به کشور منتقل شدند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "3 زندانی ایرانی در قطر به کشور منتقل شدند"، کلیک کنید.