4 کشته و مصدوم در واژگونی پژو پارس در جاده شاهرود _ میامی

4 کشته و مصدوم در واژگونی پژو پارس در جاده شاهرود _ میامی

نادیاتور/سمنان مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از 2 مصدوم و 2 جان باخته در پی واژگونی پژو پارس در جاده شاهرود به میامی خبر داد.

حسین درخشان 10 خردادماه با اعلام این خبر اظهار کرد: روز پنجشنبه، یک گزارش مردمی مبنی بر واژگونی یک پژو پارس در جاده شاهرود به میامی به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات EOC جمعیت هلال احمر استان سمنان اعلام شد.

وی بیان کرد: بلافاصله نجاتگران پایگاه امداد و نجات شهدای میامی جمعیت هلال احمر این استان به محل اعزام شدند و پس از ارزیابی و انجام اقدامات رها سازی افراد مصدوم را به مرکز درمانی منتقل کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان افزود: متاسفانه در این تصادف دو نفر جان خود را از دست دادند که به مراجع ذیصلاح تحویل داده شد.

وی ادامه داد: همچنین دو سرنشین دیگر این خودرو که مصدوم شده بودند به نزدیک ترین بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش نادیاتور، استان سمنان دارای بالاترین نرخ واژگونی در کشور است و واژگونی عامل حدود 70 درصد تصادفات رانندگی در جاده ای این استان پهناور را تشکیل می دهد.

کارشناسان پلیس راه معتقدند خستگی رانندگان به دلیل طولانی و کویری بودن محورهای ارتباطی استان و یکنواختی محورها از جمله اصلی ترین دلایل فراوانی بالای واژگونی ها در محورهای پرتردد ششمین استان پهناور کشور است.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "4 کشته و مصدوم در واژگونی پژو پارس در جاده شاهرود _ میامی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "4 کشته و مصدوم در واژگونی پژو پارس در جاده شاهرود _ میامی"، کلیک کنید.