A-50 روسیه بازسازی شد/ عکس

به گزارش خبرگزاری نادیاتور به نقل از کانال خبری پارتیزان، روستک قصد دارد تا آواکس های قدیمی A-50 مورد نیاز ارتش روسیه را بازسازی و به نسخه A-50U ارتقاء دهد و این ارتقاء براساس نتایج استفاده از آن در جنگ اوکراین به روزرسانی خواهند شد.

مدیرعامل روستک، سرگیی چمزوف، می گوید که این این آواکس ها علاوه بر ارتش روسیه، برای صادرات نیز مناسب خواهند بود.

علت اینکه روسیه به سمت بازسازی آواکس های به جای مانده از دوران شوروی رفته است، به دلیل از دست رفتن دو آواکس خود توسط آتش خودی و وجود تعدادی از آواکس های زمین گیر از دوران شوروی در روسیه است که نوسازی و آپگرید آن نیز برای روس ها کار سختی نیست.

A-50 روسیه بازسازی شد/ عکس

لازم به ذکر است که روس ها آواکس A-100 را نیز توسعه داده اند که این آواکس از نظر فنی همان Il-76MD-90A است که در حال تولید است و اویونیک و کارایی بسیار بهتری دارد و جای تعجب دارد که چرا روس ها قصد عملیاتی کردن آن را در شرایط فعلی ندارند!

روسیه نیز درک کرده است که برای شناسایی اهداف در ارتفاع پست، رادارهای پیش اخطار به تنهایی کافی نیست و برای شناسایی چنین اهدافی از آواکس استفاده کرد.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "A-50 روسیه بازسازی شد/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "A-50 روسیه بازسازی شد/ عکس"، کلیک کنید.