زمان واریز مابه التفاوت حقوق فروردین ماه مستمری بگیران تامین اجتماعی

زمان واریز مابه التفاوت حقوق فروردین ماه مستمری بگیران تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که پس از اتمام پرداخت کامل مستمری خرداد ماه که مطابق جدول زمان بندی انجام می شود، مابه التفاوت حقوق فروردین ماه نیز متعاقباً پس از اتمام واریزی های حقوق خرداد، به طور «جداگانه» به حساب مستمری بگیران واریز خواهد شد.

به گزارش نادیاتور، در این اطلاعیه آمده است: افزایش سالیانه حقوق مستمری بگیران این سازمان مطابق روال هر ساله، پس از تعیین و تصویب میزان افزایش سالیانه از سوی هیات وزیران و ابلاغ مصوبه مربوطه اجرایی می شود. بر اساس اعلام قبلی سازمان تامین اجتماعی، حقوق مستمری بگیران در اردیبهشت ماه پس از اعمال افزایش های سالیانه محاسبه و پرداخت شد و واریز حقوق خردادماه نیز همانند اردیبهشت ماه، طبق روال معمول و بر اساس حروف الفبا واریز خواهد شد.

اطلاعیه مذکور می افزاید: برابر برنامه ریزی انجام شده، پس از اتمام پرداخت کامل مستمری خرداد ماه که مطابق جدول زمان بندی انجام می شود، مابه التفاوت حقوق فروردین ماه نیز متعاقباً پس از اتمام واریزی های حقوق خرداد ماه، به طور جداگانه به حساب مستمری بگیران واریز خواهد شد.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زمان واریز مابه التفاوت حقوق فروردین ماه مستمری بگیران تامین اجتماعی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زمان واریز مابه التفاوت حقوق فروردین ماه مستمری بگیران تامین اجتماعی"، کلیک کنید.