5 نیاز کودکان غزه به زبان «لیام نیسون»

5 نیاز کودکان غزه به زبان «لیام نیسون»

«لیام نیسون» بازیگر شناخته شده آمریکایی که به عنوان سفیر حسن نیت یونیسف نیز فعالیت می کند با اشاره به شرایط اسف بار کودکان در غزه، خواستار پایان کشتار در سرزمین های اشغالی شد.

به گزارش نادیاتور، این بازیگر 71 ساله که بیشتر برای بازی در فیلم «فهرست شیندلر» ساخته استیون اسپیلبرگ و مجموعه ای از فیلم های اکشن هالیوودی شناخته می شود با انتشار ویدیویی با اشاره به شرایط دردآور کودکان غزه، خواستار پایان یافتن کشتار و ربودن کودکان در سرزمین های اشغالی شد.

او در این ویدیو عنوان می کند: «سلام. لیان نیسون هستم، سفیر یونیسف. کودکان غزه به پنج مورد نیاز ضروری دارند: امنیت؛ برای کودکان غزه هیج جا امن نیست. کشتار و آسیب رساندن به کودکان باید پایان یابد و کودکان ربوده شده باید آزاد شوند. کمک های نجات بخش؛ تحویل این کمک ها در واقع مساله مرگ و زندگی است. کودکان دچار سوء تغذیه، کم آبی و بیماری هستند و نیاز مبرم به آب تمیز، غذا، پناهگاه و کمک های پزشکی دارند. دسترسی به خدمات ضروری؛ کودکان زخمی و بیمار هیج دسترسی به کمک های پزشکی و درمانی ندارند. امکان دسترسی به بیمارستان، پناهگاه، آب و سروی بهداشتی در شرایط اسفناکی است. منابع مالی؛ هر قدر که این درگیری ها ادامه یابد این نیازها بیشتر خواهد شد. منابع مالی برای زنده ماندن کودکان امری حیاتی است. آتش بس فوری؛ این فاجعه انسانی که به قیمت زندگی این کودکان تمام شده غیرقابل تحمل است. این جنگ باید تمام شود.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت غزه، از 7 اکتبر 2023 تاکنون بیش از 10 هزار کودک فلسطینی جان خود را در نتیجه حملات رژیم صهیونیستی از دست داده اند.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "5 نیاز کودکان غزه به زبان «لیام نیسون»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "5 نیاز کودکان غزه به زبان «لیام نیسون»"، کلیک کنید.